Журналісти з'ясували, як уряд з «Нафтогазом» планували кинути українців на 2 мільярди | PROSVIT

Журналісти з’ясували, як уряд з «Нафтогазом» планували кинути українців на 2 мільярди

В Україні вирує «Гончарукгейт»: цитати зі скандальної наради голови уряду з одіозними босами НБУ прикрасили шпальти усіх центральних ЗМІ. А сам Олексій Гончарук написав заяву про відставку (щоправда, Зеленський таку ідею не підтримав). Та цей «зашквар» видається невинними дитячими забавками у порівнянні з іншими записами. У Мережі оприлюднили аудіограму з вересневої наради Кабміну, що розкриває справжні масштаби махінацій. Цей запис наша редакція отримала у розсилці для ЗМІ від невідомого адресата. Як урядовці планували забезпечити мільярдні надприбутки «Нафтогазу» коштом українських міст і сіл – читайте далі.

Відомо, що службова нарада відбулась пізно ввечері (після 19:00) у п’ятницю 27 вересня 2019 року у кабінеті Прем’єр-міністра України на 6-му поверсі будівлі КМУ.

Участь у цій зустрічі брали Прем’єр-міністр України О.В. Гончарук, міністр енергетики та захисту довкілля О.А. Оржель, міністр розвитку громад і територій України А.В. Бабак, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Т.С. Милованов, заступник міністра фінансів В.О. Шкураков, голова правління НАК «Нафтогаз України» А.В. Коболєв, керівник газового департаменту «Нафтогазу» А. Фаворов, начальник відділу моніторингу ефективності менеджменту активів АРМА В.С. Сигидін, начальник управління менеджменту активів АРМА В.С. Різник та інші невстановлені особи.

Facebook Комментарии