Володимир Парасюк: Порошенко – це корупціонер і злодій. Зеленський – це той, хто повірив, що 73% – це цифра, яка дозволить йому робити все, що захочеться

Порошенко – це корупціонер і злодій, який дуже добре знає як і коли перефарбуватись. Для нього патріотизм – це те, що можна в певний період конвертувати у владу, а владу, в свою чергу, в готівку. Ніколи не повірю, що людина, яка ще 10 років тому виступала проти української нації в один момент змінилась і почала думати інакше. Тому з Порошенка можна ліпити будь-кого, але точно не патріота, чи націоналіста.
Зеленський – це той, хто повірив, що 73% – це цифра, яка дозволить йому робити все, що захочеться і всі тихо будуть вірити. Але 73% – це лише відсоток людей, які прийшли на вибори і проголосували за нього як кандидата. Хоча, здебільшого, це були голоси проти політики Порошенка і ніхто особливо не приглядався до передвиборчої програми. Головним аргументом була зміна корупційної системи. А рейтинг зараз стрімко падає, бо запити виконуються не ті. Але час у Зеленського ще є. Мало, але є.
В цій всій ситуації дуже шкода ідейних людей, яких зараз переслідує система, але ставати на один бік зі злом, щоб боротись, як вони думають, проти іншого зла – це якось дуже тупо, щось як в прислів’ї про жабу і гадюку.
Для мене особисто всі ці істерики про «зради» залишаються просто істериками. Ніхто нічого не здасть і не продасть, бо Україна – не та держава, а українці – не ті люди. Шкода одного, що втрачаємо час. І якщо оцінювати реально, то нашу країну знищує відсутність порядку.
Не хочеться ніяких революцій і протистоянь. Не хочеться бути переслідуваним і тим, кому треба щось доводити. Є тільки бажання бачити позитивні зміни і рух вперед. Але, на жаль, з кожнем днем все більше розумієш, що мабуть таки доведеться протистояти, доказувати і бути переслідуваним. І найогидніше знати, що комусь твої світлі ідеї потрібні лише для того, щоб підгодовувати свою гнилу сутність.
P.s. І до всіх тих, для кого наша держава – це не просто територія. З великою повагою до Вас ставлюсь і щиро вірю у ваші світлі наміри. Ви повинні мати свою власну позицію, але не довіряйте тим, для кого ви в стрічці новин лише один з інформаційних моментів.
Всім гарних вихідних!
Facebook Комментарии