Трагедія! Трактор переїхав дитину на очах у батьків і брата: шокуючі подробиці трагедії на Хмельниччині (ВІДЕО)

Маленький Дмитро вийшов зі шкільного автобуса та чимдуж побіг на зустріч батькам, які щодня чекали на повернення свого маленького сина. Однак, обійняти своїх маму і тата хлопчик так і не зміг. Жахлива трагедія сталася 13 листопада у селі Жилинці Шепетівського району.

Трактор наїхав на 6-річного хлопчика, який саме повертався зі школи додому. Дитина померла на місці.  Усе це сталося неподалік зупинки, де шкільний автобус ще кілька хвилин тому висаджував учнів.

Свідками страшної загибелі хлопчика стали його батьки, які чекали сина по інший бік дороги. «6-річний школяр щойно зійшов зі сходів розвозки, як опинився просто під ковшом трактора! Величезна машина не залишила маленькій дитині жодних шансів на життя. Кривава трагедія сталася на очах у батьків і старшого брата», — пишуть «Надзвичайні новини».

Чому тракторист не помітив дитину? Чому водій автобуса випустив хлопчика просто в лапи смерті? І куди дивилася вихователька? Наразі на ці питання шукають відповіді правоохоронці. «Він виходить з автобуса, а там їде трактор. Він тако стає, щоб його пропустити. А потім він став трошки, а потім Діма перебігає і він бистро поїхав», — згадує старший брат загиблого хлопчика, який став свідком трагедії.

Мати Дмитрика у цей момент стояла на іншому боці дороги. Коли усе трапилося, вона намагалася допомогти синові, але все дарма. Батьки загиблого хлопчика винуватять в трагедії не лише тракториста, але й водія шкільного автобуса.  Директор школи, де навчався хлопчик, каже, що учнів щодня розвозить автобус, дітей супроводить вихователь і саме вона відповідає за їх безпеку.

«Відповідно до інструкцій, саме вона мала вийти перша і подивитися чи діти вийшли. Дитину мають зустрічати батьки», — розповідає Тетяна Капелюх. Наразі вихователька не дає коментарів.

Детальніше у сюжеті:

 

Facebook Комментарии