Кондратюк про заяву Зеркаль: “Я правильно її зрозумів, що рішенням чинного Президента є НЕ чинити опір агресору?

“Я не можу робити опір Росії, будучи дипломатом всередині Міністерства закордонних справ, яке виконує рішення президента” – заявила заступник МЗС України Олена Зеркаль. Я правильно її зрозумів, що рішенням чинного Президента є НЕ чинити опір агресору?! Звідки витікає, що опір РФ українцями буде чинитись без Президента? Звідки витікає… Що там говорили про такі питання Гамлет і Подерев’янський?
Нагадаємо, заступник глави МЗС Олена Зекаль заявила, що на наступному тижні можливо покине посаду в Міністерстві закордонних справ.
«На цьому тижні я виконаю своє останнє завдання — проведу процесуальне слухання в Гаазі по новому арбітражу, що стосується наших військових кораблів, які були затримані рік тому та утримувалися Росією, і наших моряків. І все, як я і обіцяла», — сказала Зеркаль.
Відповідаючи на питання, чому вона не хоче залишитися в МЗС як частина системи, яка може чинити спротив по Росії, дипломат відповіла:
«Я не можу робити супротив, будучи дипломатом всередині Міністерства закордонних справ, яке виконує рішення президента», -сказала вона.
Igor Kondratiuk
Facebook Комментарии