«Не голосувала, як просила фракція»: депутатка від «Слуги» Скороход заявила, що її чоловіка затримали за вказівкою ОПУ

Народна депутатка від фракції «Слуги народу» Ганна Скороход повідомила про затримання її чоловіка за вказівкою одного із заступників Офісу президента України

Про це передає Еспресо.TV

«За мої політичні вподобання і за те, що я не голосувала так, як мені казала фракція, за дорученням одного з замів ОПУ, одного з замів генпрокурора (Касько) до зама Клименка з карного розшуку, мого чоловіка було незаконно затримано. Підставою стали мої голосування в залі, відстоювання державної власності ГТС, а також «червона кнопка» проти відкриття ринку землі. Рішення про затримання незаконне. Підставою став запит РФ 2017 року. До цього ніяких не було питань, а тут після «червоної кнопки» йде затримання мого чоловіка,» — заявила Скороход.

Пізніше вона звернулась до президента Зеленського із вимогою «припинити це свавілля».

«Коли ми йшли з командою і відстоювали президента на виборах, ніхто не думав, що потім нас будуть ламати через коліно», — додала пані народний депутат.

Під час спілкування із журналістами Скороход повідомила, що її чоловік у 2013 році отримав українське громадянство.

«У 2013 році отримав громадянство України, він з Росії. У нього був великий бізнес у РФ, потім його було «віджато», аби людина не могла повернутись, на нього відкрили сфальсифіковану кримінальне провадження, А переїхав в Україну він раніше. Все було забрате, нічого не прихопив з собою. … Це не збіг (його затримання, — Ред.), це спеціально, аби на мене тиснути», — зазначила вона.

Після цього голова фракції «Слуги народу» Давид Арахамія заявив, що партія до заяв Скороход не має ніякого відношення, а сама депутатка пропонувала депутатам гроші.

«Ми як політична партія не маємо до цього відношення. Нам немає чого сказати, бо ми не знаємо, в чому справа. Те, що пані Скороход зверталась до нардепів і пропонувала грошову матеріальну допомогу — це є факт», — наголосив він.

  • Зазначимо, що чоловік Скороход — Олексій Алякін. Він — колишній власник російського банку «Пушкіно». РФ оголосила його у розшук за підозрою в шахрайстві.

Facebook Комментарии