«Щенки, завтра я вас всех на ноль умножу «: У Києві п'яний прокурор погрожував поліцейським (ВІДЕО) | PROSVIT

«Щенки, завтра я вас всех на ноль умножу «: У Києві п’яний прокурор погрожував поліцейським (ВІДЕО)

«Щенки, я работник Генпрокуратуры, та вы сейчас меня сопровождать домой будете, а завтра я вас всех на ноль умножу»

За створення аварії ситуації на дорозі працівники #ППОП #1 вирішили зупинити водія #Audi #Q7 (#9MA99999 Cz). Водій протягнув ще добрячих метрів 700 та зупинився на проспекті Перемоги, 52.
Із-за керма, хитаючись, вийшов пан і почав розповідати свої погрозливі «казки». Через хвилину отого нікому не потрібного монологу він все ж вимовив своє прізвище.
Виявилось, що це одіозний пан Мукан Ігор Ярославович. Сказав, що він працівник Генеральної прокуратури України. Відомість у широких колах ця особа набула після того, як він облаяв, погрожував та принижував свою колегу. Після цього його звільнили, але він подав касаційну скаргу на поновлення у роботі. Бо то «несправедливо».
А от сьогодні він ще й попався у Києві. Двічі намагався продути #Драгер (казав, що з легкістю пройде тест і він покаже 0,00), який привезли патрульні полісмени, але так і не зміг, бо робити і балакати — різні речі. На третій раз відмовився за що і отримав протокол за статтею 130 #КУпАП.
Пан Мукан наробив вже стільки дурниць, що жоден «Ваніш» не зможе відмити його репутацію, але на привеликий жаль і не такі чинуші поновлювалися на своїх посадах, бо у них є свої адвокати, свої судді і взагалі у них своє правосуддя, яке немає нічого спільного із поняттям законності.

Facebook Комментарии