Чистки у “Слуги народу”: є перша жертва Рябошапки, “далі буде тільки гірше”

Керівник Генеральної прокуратури України Руслан Рябошапка заявив, що народні депутати Верховної Ради України від «Слуги народу» не є повністю недоторканними людьми

Як пише Politeka.net, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка запевнив в ефірі програми Свобода слова на ICTV, що його відомство намагається працювати безвідносно політичної приналежності фігурантів або суб’єктів кримінальних розслідувань.

За словами керівника ГПУ, в даний час не варто говорити про те, що Офіс президента або ж сам Володимир Зеленський, або ж якісь інші люди впливають на Генеральну прокуратуру України. «Говорити про те, що на нас тисне президент або офіс президента, мені здається, що це не зовсім правильно», – сказав Рябошапка.

Він також зазначив, що в разі потреби до відповідальності легко можуть бути залучені і народні депутати від фракції «Слуга народу». Генеральний прокурор нагадав, що вже йде перевірка через одне опубліковане листування народного депутата Медяника. Він пояснив, що вже зовсім скоро будуть оприлюднені в засобах масової інформації результати листування.

Джерело: Рoliteka

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *