У Франції загинув 21-річний українець. Рідні просять зібрати кошти, щоб транспортувати тіло додому

У Франції трагічно загинув тернополянин Юрій Коваль. Хлопець випав із вікна восьмого поверха у понеділок, 21 жовтня. Рідні та друзі просять небайдужих тернополян допомогти зібрати кошти на транспортування тіла.

Юрію Ковалю був 21 рік. Він поїхав близько пів року тому працювати у Францію. Там влаштувався на роботу, хлопець утеплював будинки.

— Жив разом із сім’єю свого друга, — розповідає мати хлопця Олена Коваль.

— У нього все було дуже добре, працював на роботі, ми часто спілкувалися. І у цей день, коли він загинув, я ще вранці говорила із ним по “Вайберу”, — мати хлопця не може стримувати емоцій.

— А ввечері мені телефонує його друг і каже, що Юра випав із вікна восьмого поверха. Ми не могли у це повірити. Причина трагедії — невідома. Матері хлопця у французькій поліції кажуть, що не нададуть дані, поки вона не приїде до них.

— Я нічого не знаю, нам нічого не говорять. Знаю лише одне, що він випав із вікна, — каже пані Олена.

— Тому сьогодні вночі вилітаю туди, у Францію. Але потім потрібно буде транспортувати тіло Юри, а нам сказали, що це приблизно коштуватиме 3-4, 5 тисячі євро. Для нас зараз — це величезні кошти.  На сторінках Юрія у соцмережах безліч фото із друзями, їх у нього було багато. Вони всі пригадують Юру, як життєрадісного та доброго товариша.

— За друзів і рідних був завжди горою, навіть, якщо були не праві, — пригадує один із його друзів Іван.

— Ніколи не боявся нічого нового і завжди з ним було надзвичайно весело. Час від часу ми з ним переписувались, навіть за день до цієї трагедії я писав до нього казав, що ми всі за ним вже дуже скучили.  Юрій збирався ще трішки заробити грошей і приїхати після Нового року.

Рідні та друзі просять усіх небайдужих допомогти їм зібрати кошти, щоб транспортувати тіло загиблого в Україну. Перераховувати кошти за реквізитами матері Юрія Коваля: Коваль Олена Олександрівна — 5168 7574 0397 4480

Редакція висловлює щирі співчуття родині та друзям Юрія. Нехай його душі буде спокійно і затишно у Царстві Небесному.

Facebook Комментарии