У мережі з’явилася інформацію про те, що актриса Анастасія Заворотнюк померла в лікарні

Такі відомості опублікували в Telegram-каналі “Тільки нікому”. Була оприлюднена листування з нібито родичами пацієнтів того ж медустанови, які стверджують, що Заворотнюк вже немає в живих.
На питання, наскільки достовірними є ці дані, вони відповідають: “На 98%!”.
Відзначимо, що на даний момент немає ніяких офіційних підтверджень цієї інформації, як і ніяких відомостей від родичів про її стан.
Як повідомлялося раніше, російська актриса Анастасія Заворотнюк стан якої лікарі будуть підтримувати виключно медикаментами, як і раніше планує розповісти про своє здоров’я на телебаченні. Про це російському інформаційному агентству розповів концертний директор зірки ситкому «Моя прекрасна няня» Стас Христовий.
Він заявив, що важкохвора актриса може з’явитися в ефірі російського телебачення. Він розповів, що є домовленість про інтерв’ю з одним із телеканалів.
Не так давно Стас повідомляв, що Заворотнюк з’явиться на екрані до кінця вересня, після чого відмовлявся коментувати її стан здоров’я через заборону її близьких. Говорячи про те, коли актриса поділиться подробицями своєї боротьби з хворобою, він зазначив, що це буде анонсовано, але точної дати поки немає
Раніше астролог Влад Росс заявив, що стан актриси Анастасії Заворотнюк різко погіршитися, вона може не дожити до наступного року.
За його словами, прогноз для актриси невтішний і заснований на поєднанні планет, які розташувалися несприятливо.
«У цей день з’єдналися планета великого нещастя Сатурн, планета малого нещастя Марс і планета смерті Плутон. Плюс всі вони – в поєднанні з Юпітером, що вказує на громадський резонанс. А, крім того, всі названі планети – в будинку смерті », – зазначив він.
Астролог уточнив, що хвороба Заворотнюк почала інтенсивно розвиватися саме після її дня народження.
Facebook Комментарии