Новий Майдан і повалення Зеленського: Арестович зробив несподівану заяву

В Україні почастішали розмови про повалення президента України Володимира Зеленського. Відомий блогер і військовий експерт Олексій Арестович заявив, що повалення Зеленського з посади глави держави очікується в тому випадку, якщо буде завдано шкоди національним інтересам України. Сьогодні, 6 жовтня, о 12.00 на Майдані відбудеться акція протесту. Активісти, які протестують проти підписання Україною «формули Штайнмаєра», оголосили про створення Руху опору капітуляції. Учасники акції збираються висунути ультиматум владі і обговорити стратегію і план подальших дій: “Приносьте з собою жовтий скотч і жовті стрічки як символ опору капітуляції”.

За словами Арестовича, політика Зеленського, в основі якої приватні інтереси стоять вище громадських, ризикує зіткнутися з опором в особі українського народу.

“Саме тому, частина суспільства, яка не бажає капітуляції, 6 жовтня о 12.00 виходить на Майдан, реалізуючи своє конституційне право на протест”, – заявив експерт Арестович.

Політик, колишній представник України на переговорах у Мінську Роман Безсмертний також попередив, що ситуація для Зеленського погіршується з кожним днем. Якщо президент не перестане концентрувати владу у своїх руках, то країну чекає черговий Майдан і зміна влади.

“Буде Майдан, а за Майданом буде кров”, – сказав Безсмертний в ефірі телеканалу “Еспрессо”.

Раніше Today.ua писав, що 1 жовтня 2019 року Україна погодила і підписала документ, який розвиває так звану «формулу Штайнмаєра», – введення закону про особливий статус окупованої частини Донбасу після проведення місцевих виборів, згідно із законодавством України.

Facebook Комментарии