“А не краще зрівняти села з землею?!” Новосад розгнівала українців

Міністерка освіти та науки України Ганна Новосад запропонувала збільшити зарплатню вчителям за рахунок закриття малокомплектних шкіл. Працівники освітніх закладів та батьки почали розлючено коментувати таку заяву в мережі.

Як писалося раніше, Новосад пояснює це тим, що середня вартість підготовки учня в Україні становить 21 тис. гривень, а в малокомплектних школах – 100 тис. гривень. Допис із новиною розмістила на сторінці “Уміти вчити: спільнота освітян” мешканка Івано-Франківська Олеся Кобець.

Станом на 12:50 він зібрав понад 450 лайків, 200 коментарів та 340 поширень. У мережі обурилися такими словами міністерки. Дехто зауважив, що Новосад у такий спосіб “привітала” працівників освітньої сфери із Днем вчителя (6 жовтня), а хтось наголосив, що після закриття малокомплектних шкіл “зникнуть” українські села.

“Мабуть, Ганна Новосад не навчалася в сільській школі. Гарно нас привітали, шановні колеги, зі святом”, “От знайшли джерело надходження фінансів для підняття заробітної плати вчителям!! Немає слів!!! Докерувалися!!! Ніхто не думає про звичайних простих людей, які живуть у провінції!! Жах!”, “Закриєте сільські школи – зникне село!!!”, “А не краще взагалі зрівняти села із землею. А що? Хіба тут люди живуть? Освіта? Та навіщо вона сільським дітям??? Нема села – немає проблем! Немає якісної освіти – немає невдоволених”, – написали користувачі.

Також вони наголосили на тому, як важко стане школярам за таких умов.

“Довозити дітей за 35 км: на чому і по чому? Це піклування? Це повільне вбивство… Чи зможе учень сприймати матеріал, прокинувшись о 6 годині ранку та після 1,5 годинної “трясучки”? Пані міністерко, приїдьте та покатайтеся сільськими дорогами. Спустіться врешті-решт на землю, реально оцініть ситуацію…” – підсумували українці.

Facebook Комментарии