ЧЕРЕЗ ТРАГЕДІЮ У ДРОГОБИЧІ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ДОРУЧИВ ПРОВЕСТИ АУДИТ УСЬОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ

Попри жахливу трагедію, яка сталася ще цієї ночі у місті Дрогобич Львівської області і забрала життя, лише за попередніми даними, вже двох чоловік, Президент України Володимир Зеленський довго з цього приводу відмовчувався. Досі немає жодного слова співчуття родинам загиблих і на сайті глави держави. Лише під вечір на його офіційній сторінці у Facebook з’явився допис наступного змісту:

Цієї ночі в Дрогобичі під завалами під’їзду чотириповерхового будинку обірвалося життя двох людей. У роботах на місці трагедії задіяні всі необхідні сили місцевих рятувальників, кількох людей уже звільнили з-під завалів. З іншими – тримають зв’язок мобільними телефонами. Дуже сподіваюся, що всіх вдасться врятувати. Версій поки дві: вибух побутового газу та зношеність дерев’яних перекриттів. На жаль, житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває здебільшого у незадовільному стані – про капітальний ремонт там не чули ще з радянських часів.

«Під завалами є діти і вони задихаються!» Мешканці Дрогобича нарікають на бездіяльність ДСНС і погрожують прорвати кордони поліції
«Вибух газу малоймовірний»: керівництво ДСНС зняло відповідальність з газовиків за обвал будинку в Дрогобичі
Неможливо будувати нову країну, не будуючи чи хоча б капітально не відновлюючи будинки українців. Тому завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових. Співчуваю родичам загиблих і сподіваюся, що будинки українців ані вдень, ані вночі не руйнуватимуться за жодних причин.

Нагадаємо, трагедія сталася сьогодні близько третьої години ночі. У чотириповерховому житловому будинку по вулиці Грушевського, 101 обвалився цілий під’їзд з першого по четвертий поверх. На місці трагедії досі працюють рятувальники.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *