Кияни стали на коліна перед учасниками Маршу захисників

Oб 11:08 від парку Шевченка стартував Марш захисників.

У парку багато людей у вишиванках і синьо-блакитних стрічках. Вони усміхнено спілкуються між собою та учасниками мітингу, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Фотографуються з ветеранами. Частина з них вдягнена у камуфляж.

Під пам’ятником Кобзарю зібралося чимало людей, співають державний гімн України. Перед тим, як шикуватись, ветерани проходять колоною між людей. Ті зустрічають їх оплесками та вигуками: «Дякуємо!»

Попереду йдуть вдови та матері загиблих. Деякі кияни стоять на колінах. Лунає патрітична музика. Водії машин просять киян розступитися, оскільки колона завелика і займає всю проїжджу частину.

Колона рушила Хрещатиком. Військові просять журналістів і киян відійти на узбіччя, працює поліція діалогу. Військові дякують українцям за підтримку

На Хрещатику проходить рівняння колонн.

Не братиму участі у параді президента, бо не вважаю його гідним

«Я нещодавно поховала маму і сама хворію, але прийшла, щоб підтримати захисників. Не братиму участі у параді президента, бо не вважаю його гідним. Він всіх надурив і нищить те, що для нас свято», — каже киянка, 63-річна Галина Іванівна. Стоїть у районі Бесарабського ринку.

«Це антимарш, це протест зеленій владі. Він сказав, що парад не потрібен, а він потрібен. Я підтримую військових, ветеранів і свого чоловіка, який боронить Україну», — говорить 35-річна Ірина.

Люди несуть прапор і вигукують: «Крим — це Україна!»

Колони закінчили рух біля стели Незалежності, підіймаються на Інститутську, вигукують: «Путін — …уйло!»

Facebook Комментарии