У свiй вихiдний пpeзидeнт пiдписaв yкaз: Вся Україна aплoдyє cтoячи…

 

Уже другий бойовий полковник, а не кабінетний генерал, займає вищу посаду за указом Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського. Військові в прямому сенсі шоковані цим указом.

Ще недавно їх побратим захищав лінію фронту в окопах і відрізнявся особливою хоробрістю і мужністю на бойових позиціях, а вже сьогодні він голова Держприкордонслужби України. Військові стали ще більш мотивовані і ще більш згуртовані. Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив керівником Державної прикордонної служби України бойового полковника – Сергія Дейнеко.

Відповідний указ опублікований на сайті АП , «Призначити Дейнеко Сергія Васильовича головою Державної прикордонної служби України», – йдеться в оприлюдненому в указі №403 / 2019, Сергій Дейнеко – полковник, Державної прикордонної служби України. У 2014 за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом Богдана Хмельницького II ступеня. У червні Луганський прикордонний загін під керівництвом Сергія Дейнеко кілька днів утримував оборону Луганській прикордонної бази від нападів найманців РФ.

Раніше Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський видав ще один указ. Військові 54 і 93 бригади залишилися в захваті після того як Володимир Зеленський призначив на високу державну посаду бойового офіцера, який разом з ними щодня захищав країну на фронті. Президент Зеленський прямо з окопу запросив на посаду начальника Державної охорони бойового офіцера Олексія Оцерклевіча. Начальник Держохорони Олексій Оцерклевіч При Порошенко цю посаду займав кримінальник-генерал Гелетей, який війну бачив тільки по телевізору.

Після призначення «Купола» начальником Держохорони бойовий дух армії помітно виріс! Кожен солдат зараз розуміє, що може стати Генералом без кумівства, грошей і договірних. Військові 54 і 93 бригади висловили свою підтримку Верховному Головнокомандувачу Володимиру Зеленському та готові в будь-який момент підставити своє плече.

Facebook Комментарии