«Люди кричали, задихались від диму»: постояльці «Токіо Стар» розповіли подробиці трагедії (відео)

В Одесі в ніч на 17 серпня в готелі «Токіо Стар» (власник – бізнесмен Вадим Чорний) спалахнула пожежа.
Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), загинули дев’ять осіб (8 тіл знайшли відразу, ще одне вже під час слідчих дій) , ще 10 постраждали.

«Від нервів всю трясе, все згоріло… Ось піжама – все, більше нічого. Піжама і мій телефон», – розповіла ТСН очевидиця трагедії, якій вдалося вибратися з будівлі.

Вона згадала, що спершу вузькі коридори почав заповнювати їдкий дим, а незабаром завила сирена, почалися крики та паніка.

«Відкриваємо двері – все в диму. Люди вийшли в шоці – і то, розбудили половину, а половина не знаю, може, в номері хтось залишився і згорів»,– розповів Артем Тяка.

«Дихати неможливо було. Я обертався назад – у коридорі люди кричали: допоможіть, врятуйте», – згадав Василь Росада, ще один очевидець.

Евакуація в темряві та диму була складною. Трьох неживих постояльців знайшли в номерах, ще четверо загинули в коридорі. Одна жінка змогла доповзти до виходу, але вже надихалася чадним газом і померла прямо на сходах.

«Коли я вискочив у коридор, у мене під ногами були люди, які не знали, в який бік повзти, хтось поповз у протилежну сторону. Не було б загиблих, якби була чітка організація», – вважає один із постояльців Мар’ян Чернявський.

У розмові з журналістами деякі свідки розповідали, що пожежа нібито почалася з пральні, можливо, через проблеми з проводкою.
Відомо, що в опіковому відділенні 10-ї міської лікарні перебувають семеро постраждалих. Шестеро з них у віці від 16 до 37 років – в реанімації.
Ще двоє пацієнтів в обласному опіковому центрі, один із них у реанімації у важкому, але стабільному стані.
Інших постояльців повинні десь поселити, поки вони не відновлять документи і квитки на проїзд додому.

Facebook Комментарии