В Україні припинено фінансування усіх міст: Зеленський пішов на радикальний крок

Президент України Володимир Зеленський вдався до крайнього заходу, припинивши фінансування всіх міст. Відзначається, що на такий радикальний крок глава держави наважився тільки з однієї причини: люди Порошенка досі продовжують розкрадати місцеві бюджети і виводять гроші за кордон.

У Зеленського підтвердили, що місцевим бюджетам перестали виділяти гроші на соціально-економічний розвиток, щоб їх ніхто не зміг вкрасти. Завдяки цьому тимчасовому блокуванню фінансування можна буде перевірити, наскільки ефективно витрачали кошти з бюджету та виконували заплановані проекти.

“Представники старої влади, закінчуючи свою каденцію і розуміючи, що домовитися про корупційні схеми з новою владою не можна, намагаються створити всі умови для освоєння бюджетного фінансування”, – повідомили в прес-службі Офісу президента.

Мер Києва Віталій Кличко відреагував на цю заборону, заявивши, що Офіс президента блокує виділення містам 10 млрд гривень. Він підкреслив, що кошти, про які йде мова, вкрай необхідні територіальним громадам для реалізації та завершення важливих для міст проектів. Зокрема, для будівництва та ремонту шкіл та дитсадків, ремонту та благоустрою вулиць, для облаштування медичних амбулаторій, інклюзивних центрів і класів.

Facebook Комментарии