Зеленський візьметься за здоров’я українців: як зміниться медична реформа

Українцям обіцяють, що у найближчі два роки має запрацювати страхова медицина.

За підсумками позачергових парламентських виборів партія «Слуга народу» отримала 254 мандату у Верховній Раді. Тому саме ця політсила буде як формувати склад майбутнього Кабінету міністрів, так і приймати ті закони, які можуть повністю перекроїти медичну реформу, — пише «Обозреватель».

За словами власника клініки «Борис» та одного з учасників команди політсили «Слуга народу» Михайла Радуцького, в Україні вже в найближчі роки можна запустити повноцінну систему страхування. На впровадження політик дає всього два роки.

«Якщо ми виконаємо програму президента і, як обіцяли, через два роки зможемо створити модель державної страхової медицини, тоді закордонні інвестори стануть у чергу, оскільки ми країна з дуже великою кількістю населення, країна, розташована в центрі Європи. Для страхових компаній, насамперед інвесторів, дуже цікаво, коли вони розуміють, як повертаються кошти. Інвестор не може зайти в країну, де немає механізму повернення грошей», – заявив Радуцький.

До слова, Радуцький є одним з кандидатів на пост міністра охоронои здоров’я.

Гроші будуть давати інвестори, іноземні. Як тільки влади опрацьовують механізм повернення грошей, то міжнародні компанії за задумом вкладуть 10-15 мільярдів доларів. При цьому сама система все ж буде державною, щоб кожен українець, згідно Конституції, зміг отримати рівний доступ до медицини.

Facebook Комментарии