Безсмертний розповів за що Зеленський звільнив його з Мінських переговорів

Роман Безсмертний вважає, що в Офісі президента України прийняли рішення про його відсторонення від переговорів у Мінську через його позицію. Раніше він заявив про те, що українська сторона після загибелі чотирьох військових повинна була призупинити участь у Мінських переговорах до зустрічі в “нормандському форматі”.

“Останні місяці я відкрито і чесно говорив, як потрібно діяти… Адже я розумію, що може бути далі, тому коректно висловлювався. Починаючи з того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його потрібно робити. Не треба дзвонити Путіну, а треба діяти, до того ж різко і послідовно”, – сказав він в ефірі “24 каналу”.

Політик також додав, що не розуміє, чому Україна показує свою боязнь щодо неорганізованої Росії, чому не відповідають на фронті під час обстрілів. На думку Безсмертного, його позиція прийшлася не “до двору”.

“Єдине, зараз шкода, що я витратив два місяці, за цей час я підготував указ, який має унормувати роботу делегації. Також підготував проєкт закону, де закладена зовсім інша модель досягнення миру у війні”, – додав він.

Джерело

Facebook Комментарии