Теплі туалети в школах області та 21 мільярд гривень на ремонт доріг — у Франківську пройшла апаратна нарада

Сьогодні, 12 серпня, в Івано-Франківську відбулась апаратна нарада під керівництвом голови держобладміністрації Дениса Шмигеля.

Під час наради Віктор Кімакович — директор департаменту освіту, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, доповів про хід підготовки закладів освіти до нового навчального року, а також зазначив, що цьогоріч прикарпатські школи готуються прийняти понад 16 тисяч першокласників у 900 класів. Очільник департаменту освіти каже, що на даний час 33 заклади капітально відремонтували. На виконання ремонтних робіт з обласного бюджету витратили понад 40 мільйонів гривень. Також навчальні заклади оснащують швидкісним інтернетом, а у більшості шкіл області планують облаштувати теплі туалети.

Андрій Сазонов — в.о. директора ДП «Дороги Прикарпаття», зазначив, що вартість відновлення мережі доріг місцевого значення сягає до 21 мільярда гривень.

“Особливість району те, що близько 30% доріг місцевого значення знаходяться в гірському районі. Через недофінансування минулих років там дороги зруйновані на 80-90%. Потреба в капітальному ремонті мостів – теж 90%. У низинних районах ситуація трохи краща – стан зношеності доріг і мостів 50-70%”,– каже Сазонов.

Facebook Комментарии