«Весь одяг поранених уже спалили» — З’явилися страшні подробиці НП з радіацією на Росії (відео)

На Росії під час вибуху на полігоні під Архангельськом, у селищі Ньонокс, загинули не двоє, а п’ятеро людей.

Про це в ніч на 10 серпня повідомив «Росатом». «У результаті події на військовому полігоні в Архангельській області під час випробування рідинної реактивної рухової установки загинули п’ять співробітників держкорпорації «Росатом». Ще троє наших колег отримали травми і опіки різних ступенів тяжкості. Трагедія сталася у період робіт, пов’язаних з інженерно-технічним супроводом ізотопних джерел живлення на рідинній руховій установці», – сказано в заяві.

Відзначається, що «всі постраждалі доставлені в спеціалізований медичний заклад, їм надається вся необхідна медична допомога».

У той же час в мережу злили відео, на якому видно, як карети «швидких» везуть постраждалих у спецлікарню вже в Москві. Водії реанімобілів одягнені в костюми хімзахисту, а автомобілі обмотані плівкою. Це може свідчити про присутність радіації.

ЗМІ повідомляють, що весь одяг поранених уже спалили – відразу після госпіталізації. Так само вчинили і з костюмами хімзахисту і одягом лікарів.

Список постраждалих з діагнозом радіаційне опромінення: Березін Ігор Андрійович, Плаксін Сергій Сергійович, Перепьолкін Олексій Олексійович, Абалін Дмитро Євгенович, Манюсін Олександр Іванович, Гришин Сергій Васильович.

Джерело

Facebook Комментарии