«Треба було ще в 14-році»: Порошенка «викинули» в смітник (відео)

Колишній президент Петро Порошенко з’явився на відео з невдалою поїздкою в сміттєвому баку.

Блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebookрозсмішив українців забавним відеороликом за участю лідера «Європейської солідарності». Він передбачив, що буде з політиком після результатів виборів.

Вчинки Петра Порошенка, а також виборчі перегони, надихнули автора на створення відеомонтажу. На ньому зображена люстрація чиновника. Після прийняття відомого закону «Про очищення влади». Політика, як і багатьох його колег, запхали в сміттєвий бак. А зверху ще й обсипали білою речовиною. Імпровізований транспорт спробували також розігнати, але поїздка перервалася. В результаті чоловік, забруднений з ніг до голови, вибрався з бака і пішов геть під прицілами камер.

Народні умільці за допомогою монтажу приробили до тіла голову Петра Порошенка. Вони натякнули, що колишнього президента чекає така ж доля. «Закон Бумерангу». Суворий і Нещадний «, – підкреслив Михайло Шнайдер в описі до відео.

Багато користувачів визнали сміттєву люстрацію ефективним способом боротьби зі злочинами у владі. Вони запропонували частіше застосовувати такі радикальні заходи в майбутньому. Притому, не тільки проти Петра Порошенка і його команди:

«Так повинно бути з усіма політиками, хто бреше народу»; «Тільки це треба було зробити в 14 році, коли не зняли недоторканність і забили на інші обіцянки!»; «Ще обіс**ть тварину»; «Це що таке ??))) що двійник знімався?)»; «Ось як треба робити і зараз».

Facebook Комментарии