Особлива молитва до святої княгині Ольги. Їй моляться, щоб уберегти себе і дітей від біди

24 липня 2018 року православна церква вшановує пам’ять святої рівноапостольної княгині Ольги

У чому допомагає свята княгиня Ольга

Княгиня Ольга вважається покpoвителькою матерів синів і вдiв.

Перед іконами Святої Ольги моляться про втіху вдoви, а молоді дівчата просять вдалого заміжжя.

Їй моляться, щоб уберегти себе і дітей від біди, а також про повернення чоловіка в сім’ю.

Молитва

Свята Ольго, ти була княгинею давньоукраїнської землі, Ти була рівноапостольною у голошенні святої віри Христової в Русі-Україні. До Господа через тебе кличе ввесь наш нарід, як до могутньої нашої заступниці в небі. Отож, свята княгине, опікуйся нами. Будь нам матір’ю в небі, як була ти матір’ю українському народові на землі. Разом з нами випроси нам у Христа Спаса ласку, щоб у всіх наших родинах і в цілому народі шанувалося й славилося ім’я Боже і зберігались Божі заповіді і правди.

За нашими й твоїми молитвами, свята наша заступнице, українська молодь нехай виростає у скромності і праведності, люди середніх літ нехай служать побожністю і працьовитістю, а старші нехай добрим прикладом та мудрою порадою ведуть увесь український нарід до Божого миру, злагоди й любові, святости і добробуту. Могутня заступнице України — свята княгине Ольго, молися Богові за нас. Амінь.

У народі 24 липня вшановується Ольга Страдница. У цей період сама спекотна погода і пора грозова. Селяни в цей час займалися жнивами та збиранням в полях. Прикмети дня:

  • дощ обіцяє хороший улов риби;
  • сонце – до багатого врожаю зернових;
  • якщо Стожари сяють яскраво, буде вдала страда і врожай.
Facebook Комментарии