У «Слузі народу» підготували перший варіант коаліційної угоди

У політичній партії «Слуга народу» вже підготували перший варіант коаліційної угоди, однак він ще потребує доопрацювання. Про це повідомили джерела видання theБабель.

«Ситуація з коаліційною угодою така: це колективна робота, природно, тому що там багато профільних розділів. Сказати, що її пишуть в якомусь одному місці, я не можу, позаяк у роботі беруть участь не тільки майбутні нардепи, але й майбутні міністри, але хто – не скажу», – зазначило джело.

Наразі угоду намагаються довести до ідеального стану. Крім того, працюють над розробкою законопроектів.

«Угода готова в першій ітерації, тобто, в цілому вона є. Однак потрібні ще одна-дві до повної готовності. Вона базується як на партійній програмній декларації, так і на розробках експертів, які увійшли в команду Зеленського ще в період президентської кампанії. Додаткові ітерації до повної готовності необхідні, так як працюють робочі профільні комітети нашої майбутньої фракції, і вони також напрацьовують додаткові пропозиції вже у вигляді законопроектів», – підкреслює джерело.

Не виключають також у «Слузі народу» й того, що коаліційна угода буде переглядатися, оскільки, попри близькість сторін, «деякі інші нюанси можуть у нас відрізнятися».

Facebook Комментарии