1 + 1: Пyтiн oфiцiйнo блaгoслoвив Пoрoшeнкa і Мeдвeчyкa

Порошенко останнім часом тільки й робить, що кричить про реванш Кремля після того, як народ відсторонив його самого від влади. І здається, ще дуже багато людей не здогадуються, що сам Порошенко – і є реванш Кремля. Тому що саме за його каденції набрав неймовірну силу одіозний кум Путіна Віктор Медведчук.

Саме Порошенко дав Медведчуку побудувати паливну імперію, стати монополістом на ринку газу і скупити майже всі інформаційні телеканали України.

Дав, щоб Медведчук зміг протягнути в український парламент якомога більше кремлівських карликів під вивіскою «Опозиційною платформи – За життя».

Все почалося в 2015 році. Саме тоді Президент Росії благословив Порошенко на посаді Президента України і дав йому в партнери свого кума Віктора Медвечука.

Тисячі жертв на фронті були потрібні для картинки, щоб відвернути увагу народу від того, що діється за лаштунками. А за лаштунками Путін закріпився в Україні так, що при Януковичі йому такого і не снилося …

Буквально вчора стало відомо, що Медвечук купив телеканал Порошенко «Прямий». Бізнес-партнери домовилися, що Медвечук контролює інформаційні активи, а Порошенко волає в усі щілини про реванш. Все повинно закінчиться відстороненням Зеленського від влади, для повного переділу країни між двома ляльками Кремля – ​​Порошенко і Медвечук.

Джерело

Facebook Комментарии