Президента ледь не пошматували на кордоні з Кримом. Зе вперше приїхав у Чонгар і ось що там трапилось (відео)

Візит відбувся в ході робочої поїздки Володимира Зеленського на Херсонщину.
 З 2014 року це перший візит Глави держави на адміністративний кордон з окупованих Кримом.
 В ході робочої поїздки в Херсонську область Президент України Володимир Зеленський відвідав контрольний пункт в’їзду-виїзду «Чонгар» на тимчасовому адміністративному кордоні з Автономною Республікою Крим, повідомляє «Діалог.UA«.
Президент, як пише офіційний сайт Глави української держави, ознайомився з інфраструктурою КПВВ і умовами, в яких люди проходять контроль для перетину адмінграниці.
Президент поспілкувався з громадянами, які прямували в бік окупованого Криму, і жителями сусідніх з КПВВ «Чонгар» районів.
На нараді з питань реалізації проектів облаштування КПВВ «Чонгар» і КПВВ «Каланчак» новопризначений голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв підкреслив, що люди з тимчасово окупованої території повинні відчувати, що Європа починається з Херсонщини.
І це має виражатися в якості обслуговування і уваги з боку чиновників і держслужбовців усіх рівнів.
«З моменту окупації люди, які перетинають кордон з АРК, страждають від відсутності належної інфраструктури: на жаль, якісна інфраструктура не була створена з 2014 року. Проблеми на КПВВ, як правило, є комплексними і вимагають злагодженої взаємодії різних органів виконавчої влади», — сказав  він.
За словами Юрія Гусєва, в реалізації проекту з облаштування КПВВ присутні такі ризики: корупційний, недолік фінансування, а також порушення проектантами і генпідрядником договірних термінів проектування і будівництва.
Новий глава області відзначив, що завершити перший етап облаштування КПВВ (створення режимних зон) планується до 15 листопада.
У свою чергу, Президент України зазначив, що реалізувати другий заключний етап проекту — створення сервісних центрів з автовокзалами і центрами надання адміністративних послуг — необхідно до 20 грудня цього року.
«Давайте в 20 числах грудня — цього буде достатньо. Якщо немає — новий голова ОДА залишиться в минулому. Це — чесно», — заявив Володимир Зеленський.
У той же час учасники наради повідомили Президенту, що для реалізації першого етапу проекту буде досить уже виділених для цього 100 млн грн.  Але поки в держбюджеті не передбачено 70 млн грн для другого етапу.
Глава держави пообіцяв посприяти тому, щоб проект з облаштування КПВВ був профінансований повністю.
Facebook Комментарии