Кошовий в ефірі сказав, що Путіна і Скабєєву потрібно відправити в космос в один кінець (відео)

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва різко відреагувала на інтерв’ю українського шоумена, лідера «Квартал 95» Євгена Кошового.

У програмі на росТБ обговорювалася пропозиція українця відправити президента РФ Володимира Путіна і Скабєєву в капсулі на Марс.

«Я не хочу його (Путіна – Ред.) бачити. Я хочу, щоб він полетів в космос на х*р … Зателефонувати (Ілону) Маску і сказати: зроби капсулу для Путіна. І все. Досвідос. Путіна туди посадити, Скабєєву … Не знаю, хто там ще каже, що «їх там немає». Ось всіх цих посадити в одну капсулу, назвати її «Шпроти», бл*дь, і – фіть! – на Місяць або на Марс. Ось це буде поїздка!» – розповів шоумен в інтерв’ю.

При цьому Кошовий зазначив, що Путіна і Скабєєву потрібно відправити в космос в один кінець: «One way ticket thirty seconds to Mars».

На таке різке висловлювання Скабєєву буквально почало трясти, вона стиснула губи, щоб угамувати тремтіння. Пропагандистка стискала руки і поправляла рукава. При цьому замість неї говорив її чоловік і співведучий Євген Попов. Скабєєва лише згадала, що Кошовий це та людина, яку цілував президент України Володимир Зеленський. Потім слово в студії взяв гість програми і тема розмови була змінена.

Джерело

Facebook Комментарии