Хвора жінка поїхала в паломницький тур. На кордоні не пустили і, без пояснень, дали пожиттєву депортацію (відео)

Ірина Томинчук 

Доброго дня. Звертаюсь до всіх небайдужих Українців!!!! . Я розумію, що це не ваша область, але хочу щоб ви нам допомогли максимально поширити цей допис в тому числі до президента України пана Володимира Зеленського.Справа така: Моя тітка хворіє, то вона вирішила відвідати святі місця в м. Ізраїль(Єрусалим) з паломниками.
Документи все в порядку отримувала запрошення, візу та інше.
Коли настав час пік, вона з туристичною групою прилетіла то Тель-Авіва, де прикордонники не хотіли впускати всіх українців. Звісно тільки двох людей пустили(з іншої групи).Причина ЗАТРИМАННЯ-НЕВІДОМА. Потім її відвели в кімнату допиту, де допитували 8 годин. Увага:вона важко хвора!!!!!. Навіть не дозволяли йти в туалет, йшли під наглядом прикордонників(це неприємно)
Потім, коли зателефонував мій дядько, прикордонники не дозволили розмовляти з ним по телефону, хотіли розбити його,погрожували депортацією, а коли вона спитала яка причина,то хотіли їй надягти наручники. Люди скільки ще будуть українців принижувати??? Скільки ми це маємо терпіти. Допоможіть!!!. Дякую вам всім. 

Facebook Комментарии