В «Нафтогазі» пояснили, як знизять ціни на газ для населення у липні. В кожній області своя ціна.

У липні 2019 року «Нафтогаз України» знизить відпускну ціну на газ для населення приблизно на 500 гривень у порівнянні з червневою ціною на газ. Про це повідомили в самій компанії, передає УНН. Втім, офіційного підтвердження на сайті компанії поки немає.

«Відпускна ціна на червень (без ПДВ, транспортування, розподілу, надбавки газозбутової компанії) становить 6299 грн за тис. куб. м. на липень така ціна складе 5803 грн за тис. куб.», — відзначили в «Нафтогазі».

При цьому в компанії в черговий раз підкреслили, що мова йде про відпускну ціну, яка відрізняється від кінцевого тарифу для споживачів у різних регіонах. Щоб отримати кінцеву ціну, яку і платить населення, до відпускної ціни потрібно додати тариф на транспортування, тариф облгазу на розподіл і надбавку газзбуту і ПДВ.

Також «Нафтогаз» нагадав, що у червні знижує ціни на газ для промислових споживачів майже на 8% через падіння цін на газ на світових ринках. Тому у липні «Нафтогаз» і погодився відпустити ціну газу для потреб населення майже на 8%.

Нагадаємо, падіння світових цін на блакитне паливо дозволило Україні трохи знизити тарифи на газ для населення з 1 травня – на 3,5%, з 8550 грн до 8247 грн за 1000 куб. Однак в кожній області України діятиме своя ціна на газ — через введення нових тарифів для компанії «Укртрансгаз» на транспортування газу.

Цена на газ для населения Украины с 1 мая 2019. Данные: Ассоциация газового рынка Украины
Цена на газ для населения Украины с 1 мая 2019. Данные: Ассоциация газового рынка Украины
Цена на газ для населения Украины с 1 июня 2019. Данные: Ассоциация газового рынка Украины
Цена на газ для населения Украины с 1 июня 2019. Данные: Ассоциация газового рынка Украины
Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *