Жах! Немовля отримало опіки на сонці, поки його мати поруч вживала алкоголь із друзями (відео)

У Києві немовля знаходилося більше семи годин під сонцем і отримало опік, поки його мати розпивала поруч алкоголь. Про це повідомляє управління патрульної поліції Києва, передають Патріоти України.

Зазначається, що повідомлення про те, що невідомі вживають спиртні напої біля кіоску, а поруч ще з 12-ї години дня на пекучому сонці в колясці плаче дитина, київські патрульні отримали 23 червня близько 19-ї години.

Прибувши на місце події, інспектори виявили групу осіб, які розпивали алкоголь. Серед них була і 34-річна жінка з місячною дитиною. Малюк мав видимі ознаки опіку обличчя. Мати пояснила, що її син кілька днів тому згорів на сонці і вона «лікує його самостійно», і показала відповідні довідки від лікаря.

На місце події інспектори викликали співробітників ювенальної поліції, а також медиків. Лікарі оглянули дитину і госпіталізували в лікарню, звідки після більш детального огляду дитини направили до опікового центру. Що стосується громадян, які розпивали алкоголь, патрульні склали постанови по ст. 178 (Розпивання алкоголю в заборонених місцях) КУпАП. Співробітники ювенальної поліції задокументували факт невиконання матір’ю дитини батьківських обов’язків і повідомили про подію відповідні органи опіки.

Портал Київ Оперативний також повідомляє, що поліцію, а вона їхала півтори години, викликали продавці з сусіднього кіоску, які вийшли на перекур. «Чи не дивуємося байдужості перехожих, але від позиції патруля — в шоці: диктували горе-матері, що писати «… обіцяю более так не робити», — пише портал.

Источник: bbcccnn.org

Facebook Комментарии