Зeлeнський прийняв рoкoвe рiшeння: Нiхтo нe oчiкyвaв тaкoгo вiд прeзидeнтa…

Всього за одну добу, Зеленський звільнив 15 губернаторів, 7 вищих корумпованих СБУшників, скасував 3 злочинних укази олігарха Порошенка, призначив главу Служби зовнішньої розвідки.

Це було зроблено всього за добу! По всій видимості, Президент дотримав обіцянку перед народом і почав чистку державної машини.

Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що президент Володимир Зеленський звільнив 15 керівників обласних державних адміністрацій.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок.

«Щодо губернаторів. Сьогодні надійшла перша частина уявлень про звільнення керівників обласних державних адміністрацій », – сказав Рябошапка.

За його словами, зараз звільнені керівники Чернігівської (Олександр Мисник), Хмельницькій (Вадим Лозовий), Херсонській (Дмитро Бурий), Тернопільській (Степан Барна), Сумській (Микола Клочко), Полтавській (Олег Товстий), Одеській (відсторонений тимчасово виконуючий обов’язки глави ОДА Сергія Паращенко), Миколаївській (Олексій Савченко), Львівській (Олег Синютка), Кіровоградській (Сергій Кузьменко), Київської (Олександр Терещук), Івано-Франківській (Олег Гончарук), Запорізькій (Костянтин Бриль), Закарпатській (Геннадій Москаль) і Волинській ОДА (Олесандр Савч енко).

Також Президент Володимир Зеленський звільнив 2 заступників голови Служби безпеки та 5 начальників обласних управлінь відомства.

Про це під час брифінгу у вівторок повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

За його словами, заступників голови СБУ Олега Фролова та Владислава Косинського звільнили тому, що чіновінікі «причетні до багатьох протиправних діянь, у тому числі, які відбувалися під час виборчої кампанії».

«І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватися в процесуальному порядку», – зазначив Рябошапка.

В АП також говорять, що звільнені керівники регіональних управлінь «відзначилися в негативному плані в явищах, пов’язаних з контрабандою».

Йдеться про керівника відомства в Одеській області Олександра Довженка, у Львівській області – Олександра Ткачука, у Вінницькій області – Олега Зозулі, в Закарпатській області – Володимира Пахнюк і в Чернівецькій області – Руслана Сторожука.

«Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контрабандою», – стверджує Рябошапка.

Крім цього був призначений глава Служби зовнішньої розвідки. Ним став Владислав Бухарєв.

Відзначимо, що сьогодні ж Президент України здобув небачену перемогу в Конституційному Суді.

Джерела нашого видання відзначають, що Конституційний суд України прийняв рішення визнати конституційним указ Президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради України.

15 суддею з 18 вважають, що указ був конституційним.

В цей же час відзначається, що за ухвалення рішення про неконституційність указу Зеленського, Порошенко і ко. пропонують по 12 мільйонів доларів кожному судді.

Порошенко
Абсолютна більшість суддею вважають, що Зеленський мав повне право розпустити Верховну Раду України.

Наші обізнані джерела кажуть, що сьогоднішнє засідання може бути перенесено на невизначений термін, оскільки глава КСУ Шаптала, по всій видимості, взяла гроші у Порошенка і не хоче їх повертати. Саме рішення може бути озвучено 29 червня.

При будь-яких розкладах, режим Порошенко отримав ще один нищівний удар від народу України, Президента України, Конституції України та більшості суддею Конституційного суду України.

Джерело

Facebook Комментарии