“Це буде вперше в вперше за 28 років історії незалежної України”: Зеленський записав відеозвернення

Президент України Володимир Зеленський завтра, 11 червня, візьме участь в засіданні Конституційного суду, який розгляне його указ про розпуск Верховної Ради. Про це в понеділок, 10 червня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на сторінку глави держави в Facebook.

“Завтра Конституційний суд України розглядатиме питання розпуску парламенту. Мене запросили на це засідання. І це буде вперше за 28 років історії незалежної України, коли президент прийде на засідання Конституційного суду.

Саме так буде, а не навпаки – коли господар викликає своїх слуг, своїх суддів до себе в кабінет. Обов’язково буду. Ми впевнені в нашій юридичній позиції, але найголовніше – це моя позиція як президента, коли я розпускав парламент: це був і є величезний запит українського народу. Воля народу. я завжди буду е захищати. Я вас підтримую, і завтра буду відчувати вашу підтримку “, – сказав Володимир Зеленський.

Як відомо, 21 травня президент України Володимир  Зеленський підписав указ  про розпуск Верховної Ради і призначив дострокові вибори до парламенту на 21 липня.

Раніше президент України Володимир  Зеленський заявив , що він переконався в правоті свого рішення про розпуск парламенту, оскільки депутати провалили всі запропоновані президентом законопроекти. Він також подякував Раду за те, що вона “не зупиняється і продовжує пробивати дно”.

Facebook Комментарии