У ЗНО з історії України виявили помилку

Одне із завдань ЗНО з історії не мало правильної відповіді – його всім зарахують як правильне. На одне із завдань не було правильної відповіді

Завдання № 42 ЗНО з історії України вирішили зарахувати всім учасникам тестувань як правильне, оскільки воно не мало правильної відповіді.

Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Зазначається, що у вказаному завданні було передбачено визначення фото із зображенням Георгіївської церкви Видубицького монастиря.

У варіантах відповідей наведені фото, що містили зображення Свято-Покровської церкви (село Сутківці, Хмельницька область), П’ятницької церкви (Чернігів), Катерининської церкви (Чернігів) і Церкви Святого Пантелеймона (село Шевченкове, Івано-Франківська область). «Через технічний недогляд під час підготовки до друку сертифікаційної роботи замість фото Георгіївської церкви Видубицького монастиря помилково наведено фото собору Святої Великомучениці Катерини (Катерининська церква) в Чернігові», – пояснили у центрі. Раніше було оприлюднено правильні відповіді на ЗНО з історії України 2019.

Facebook Комментарии