“Без цього не обійтися”: у Зеленського вперше заговорили про скасування субсидій

Радниця Володимира Зеленського з правових питань Ірина Венедіктова пояснила, чи планується скасування субсидій для українців

Журналіст запитав, що “Слуга народу” планує робити з субсидіями, адже лібертаріанство, яке партія обрала собі за ідеологію, передбачає скасування субсидій, адже люди впродовж свого життя мають подбати про свою старість. Про це повідомляє 24 канал.

“Нам треба почекати три дні, коли буде з’їзд партії (8 червня, – ред.). Адже зараз ми будемо тикати “пальцем в небо”. В нас були виступи наших експертів щодо податкової системи та економічної ситуації. Мені здається, що загальним терміном “лібертаріанство”, що має абсолютно різні течії, ми не будемо покриватися. Тому що це спрощує можливість людей говорити про якісь речі з “Вікіпедії”, а краще говорити не про це, а про конкретну нашу програму”, — переконана Венедіктова.

Відповідаючи на питання, чи буде “Слуга народу” відстоювати соціальні гарантії та субсидії для українців, радниця Володимира Зеленського заявила: “Звичайно. Ми зараз без цього не можемо обійтися. Як ми можемо відмовити людям, які стоять на краю виживання? Щодо податків так само в нас є достатньо складна система. Про це треба говорити окремо, тому брати все під одну гребінку не можна”.

Раніше повідомлялося, що, за словами президента України Володимира Зеленського, ситуація в економіці країни “спокійна”. Деякі ЗМІ поширюють чутки про можливе оголошення Україною дефолту, проте це не є правдою – співпраця з МВФ продовжується.

“Розмови про дефолт України – це чутки. У Європі всі розуміють, що це чутки, які розігнали деякі медіапортали. Ніхто не збирається оголошувати про дефолт. Всі за стабільну економіку. У нас багато проблем. Давайте не займатися чутками”, – заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю.

Коментуючи повноваження в області економіки, президент запевнив: “Спокійна економіка. Залучати інвестиції. Сказати українцям, щоб не було істерики, що проблем немає. Місія МВФ, співпраця триває. Я хочу заспокоїти всіх: все буде нормально”.

Facebook Комментарии