Порошенко встромив свого носа у справи Зеленського і отримав по заслугах

Колишній український президент Петро Порошенко вляпався у гучний скандал, намагаючись нав’язати свою політику Володимиру Зеленському.

Нещодавно п’ятий президент України звернувся до свого наступника через Facebook. Перед поїздкою Зеленського в Брюссель він вирішив дати йому кілька напутніх слів пише znaj.ua.

Порошенко закликав новообраного президента донести до європейських політиків не тільки емоції, але і сенс боротьби українців. Також він побажав Зеленському «зберегти наші напрацювання: «чотири союзи України і ЄС — енергетичний, цифровий, митний, а головне — підтвердити чіткий план по вступу України в НАТО і Євросоюз».

Користувачі в коментарях припустили, що Петро Порошенко остаточно спився. Вони порадили лідеру «Європейської Солідарності» поправити здоров’я замість того, щоб роздавати безкоштовні поради:

«Алкоголік. Йому лікуватися треба. Тебе ненавидять і просять люди іди з дороги, буйвол ненаситний. Подавись своїми серверами. Ти ж казав перед виборами, що зрозумів свої помилки. Народ все пам’ятає і зробив свій вибір»; «А ніс синій як у папуги Гоші!»; «Хвора людина, а поки Супрун в. о. , то його не скоро вилікують…..та й дорого такі «кадри» лікувати».

Facebook Комментарии