Відрізав голову, бо переміг у грі: 14-річний хлопець жорстоко розправився зі своїм другом

У с. Нижня Апша Тячівського району Закарпатської області 14-річний хлопець після сварки буквально відрізав голову своєму другу, з яким вони грались у комп’ютерну гру.

Про це повідомляє kriminal.tv.

Тіло вбитого хлопчика виявили батьки вбивці. Вони викликали поліцію. Батьки вбитого переконані, що перед тим вони встигли приховати важливі злочини.

Загалом на тілі загиблого було виявлено 27 ножових поранень.

“Це не дитина! Це маніяк! – сказав у телефонному інтерв’ю «ФАКТАМ» батько убитого хлопчика Михайло Поп про вбивцю. – Я був на заробітках в Росії. Син зателефонував мені і похвалився, що батьки Василя Т. купили йому якусь круту комп’ютерну гру 5D. За 25 тисяч доларів. Однокласник покликав мого Васю пограти з ним. А через три години мені подзвонили і сказали, що мого сина більше немає. Експерт сказав, що вбивця спочатку вдарив Васю ножем в шию. А потім, вже коли мій син лежав на підлозі, продовжував його добивати”.

Знайомі вбивці стверджують, він завжди був жорстоким: підліток раніше відрізав лапи коту, а згодом живцем з тварини зірвав шкіру. Підозрюють місцеві хлопця і у вбивстві дівчини.

Проте поліція та суд не надто суворі до вбивці. Раніше його відпустили під домашній арешт, через що селяни перекрили у селі трасу. Лише тоді вбивцю забрали в ізолятор. Зараз суд за вбивство покарав підлітка лише на 3,5 років тюрми. Цей вирок оскаржуватимуть.

Facebook Комментарии