ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ПОЧУЛА ПРО РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ, РФ, ЄС ТА НАТО — ГЕРАЩЕНКО ПРО ІНАВГУРАЦІЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Новообраний президент України Володимир Зеленський під час промови у Верховній Раді жодного разу не згадав про Революцію гідності, Росію, ЄС та НАТО. 

Про це на сторінці в Facebook написала народний депутат Ірина Геращенко. 

«Перехвилювалася — один раз, коли головуючий випадково пропустив в списку високих гостей президента Латвії, але ми швидко це виправили. Почула — про звільнення політв’язнів і територій. Для мене це правда дуже важливо … Як і про Європу в головах. Жодного разу не почула — Революція гідності, РФ, ЄС, НАТО, перемога. Для мене це теж важливо і показово.

Виграла — з десяток парі, що буде довчасний розпуск ВР, хоч це й не конституційно (але хто ж на такі «дрібниці» звертає увагу в епоху боротьби за лайки). Звернула увагу — вже не слуга народу, а, навпаки, народ, кожен з народу несе відповідальність за ситуацію в країні», — написала Геращенко.

Також Геращенко наголосила, що «втішена: мирною і цивілізованою передачею влади, демократичними президентськими виборами і повагою, яку ВР демонструє до інституції президенства, незалежно від прізвища».

«Не тішить: низька політична культура і культивація неповаги до інститутів держави, незалежно від осіб і прізвищ. Усміхнулася — коли , нарешті, дали булаву: я завжди за здійснення всіх мрій. Як давня і палка прихильниця європейських традицій, шаную традицію ста днів, коли в нової влади і суспільства — медовий місяць і ці сто днів всі дають для проведення перших важливих кроків, на які отримано такий високий мандат довіри», — додала Ірина Геращенко.

Також Геращенко побажала успіху новій команді на благо України, бо Україна понад усе.

«Настрій — хороший. Тому що Україна — понад усе і попереду багато роботи. Тим більше в конструктивній опозиції. Посади і статуси — то все другорядне. Головне — принципи і пріорітети, а вони незмінні. Й точно не залежать від виборів», — написала політик.

Facebook Комментарии