Стало відомо, хто очолить Адміністрацію Володимира Зеленського

Нещодавно пройшла зустріч між командами Зеленського і Порошенка Команди Петра Порошенка и Володимира Зеленського провели спеціальну зустріч в адміністрації президента, яка була присвячена інавгурації останнього. Про неї в своєму Telegram-каналі розповіла шеф-редактор видання “Лівий берег” Соня Кошкіна. Так, за її данними зустріч пройшла 16 травня.

Основною причиною зібрання стали питання з організації новообраного президента Володимира Зеленського. Крім того вона розповіла, що за її данними новим очільником Адміністрації президента стане юрист Андрій Богдан, який нібито вів себе дуже впевнено і вникав у всі питання. “Він вів себе дуже впевнено, роздавав доручення як господар становища, вникав у всі деталі”, – розповів інсайдер.

При цьому бізнес-партнер і друг Зеленського Сергій Шефір під час зустрічі переважно мовчав. Відомо, що саме Шефіра називали найбільшим претендентом на керівника АП при Зеленському. У свою чергу представники команди новообраного президента відзначили, що у день інавгурації перед урочистою частиною відбудуться зйомки на вертолітному майданчику Януковича.

“Володимир Олександрович оглядає Дніпровські далі, думає про долю батьківщини і потім мало не пішки йде “під купол”, – розповіла Кошкіна. Крім того відзначається, що під час урочистої інавгурації Володимирові Зеленському повинні присягнути на вірність керівники різниз родів військ. Це може статися на Софійській площі або в Маріїнському парку. Варто нагадати, що у п’ятницю, 17 травня, фракція “Народний фронт” заявила про вихід із коаліції Верховної Ради.

Таким чином депутати намагаються заблокувати розпуск парламенту, що планує зробити новообраний президент Володимир Зеленський. Однак коаліції у ВР не існує вже давно. Нагадаємо, днями політичний консультант новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів про загрози, які можуть завадити слузі народу виконати дані українцям обіцянки.

Facebook Комментарии