Звернення Зеленського до Верховної Ради (відео)

Новообраний президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради з вимогою ухвалити дату інавгурації 19 травня.

Відповідне відеозвернення опубліковане у Facebook Команди Зеленського.

Він висловив сподівання, що за три тижні відпочинку нардепи не забули слова депутатської присяги виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

“Поки що ви дієте виключно у своїх інтересах, боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації”, – сказав Зеленський.

“І доки ви трясетесь за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотнє: він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань радіо і телебачення, призначає суддів Верховного суду, серед яких юрист Рошена, судді Майдану та родичі пана Ківалова”, – сказав він.

Читайте також  Зеленський представив трьох нових членів своєї команди

Також Зеленський нагадав про те, що Порошенко роздає звання генерала та дав звання героя України голові Служби безпеки України Василю Грицаку.

“Але я розумію, що марно щось говорити людині, яка каже: “Я готовий підставити плече”, а сама тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі: завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали і нормально вихована людина чекає трансферу в аеропорт. Але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться. Він тягне рушники, тапочки і тягне усе підряд зі шведського столу”, – заявив новообраний президент.

“Я вас дуже прошу: здайте ключ, розрахуйтеся за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити”, – звернувся він до Порошенка.

Читайте також  Порошенко зустрінеться із Зеленським: про що розмовлятимуть лідери президентських перегонів

“Саме тому я звертаюся до Верховної ради. Найближчого засідання ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я. Цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали. Ви повинні зупинити ці політичні судоми кульгавої качки”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що країна потребує нормальної роботи всіх інституцій, а народ не повинен чекати “поки хтось напризначається перед довгою відпусткою”.

“Думайте, будь ласка, не про депутатський ксіви, думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте”, – підсумував Зеленський.

Facebook Комментарии