Зеленський зробив несподіваний сюрприз пенсіонерам і бюджетникам

У команді Зеленського пропонують звільнити від загального декларування пенсіонерів і бюджетників

Експерт із питань оподаткування в команді новообраного президента Володимира Зеленського Данило Гетманцев запропонував звільнити від загального декларування непрацюючих пенсіонерів та бюджетників.

Цю інформацію він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Загальне декларування за нашою пропозицією не стосується тих, хто отримує доходи тільки від держави. У ньому просто немає сенсу. Щодо пенсіонерів. Якщо пенсіонер отримує доходи тільки від держави (пенсія), він не подає декларацію. Це така наша пропозиція. Якщо пенсіонер ще десь працює, що заважає йому подати декларацію?«Данило Гетманцев

Мовиться про електронне декларування, яке повинне стати послідовним кроком після податкової амністії капіталів.

«Загальне декларування — це можливість, зокрема, впровадження породинного оподаткування доходів (як альтернативи), а також максимального використання податкових відрахувань (податкових знижок), коли платник податків, з огляду на власні доходи і витрати протягом року зможе суттєво зменшити суму податку до платежу».Данило Гетманцев

Нагадаємо, що Сергій Шефір, бізнес-партнер новоспеченого президента Володимира Зеленського, розкрив деталі зустрічі з Петром Порошенком у 2018 році. Про це він розповів в інтерв’ю theБабель.

Як згадує Шефір, до президента довелося поїхати з робочого питання. Тоді залишалося кілька днів до зйомок концерту «Квартал 95», але з якоїсь причини артистам не давали палац «Україна» для виступу. У цій ситуації довелося йти на крайні заходи – спробувати вирішити цю проблему з Порошенком.

«Всі розводили руками, і ми сказали, що давайте тоді зустріч з тим, хто може вирішити питання. І нас привели в АП», – пригадав Шефір.

Під час зустрічі з Петром Порошенком порушувалось питання ймовірного висунення кандидатури Володимира Зеленського в президенти.

Facebook Комментарии