Президент Єврокомісії заявив, що не бачить суттєвої різниці між Порошенком і Зеленським

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що не бачить принципової різниці між діючим президентом України Петром Порошенком і обраним президентом Володимиром Зеленським, якщо мова йде про Росію.

Про це він заявив в інтерв’ю Rzeczpospolita.

«Я дуже уважно слухав заяви обраного президента і не знайшов ніякої суттєвої різниці між ним і Порошенко, якщо мова йде про Росію. Факт, що він прагне завершити війну на сході України, Москві не допомагає», — заявив Юнкер.

При цьому він не став висловлювати будь-яких оцінок майбутнього президента.

«Побачимо. Ми і надалі будемо підтримувати Україну. Я завжди у контактах з українцями підкреслюю, що боротьба з корупцією повинна бути посилена», — зазначив президент Єврокомісії.

Більшість жителів Донбасу буде намагатися отримати російські паспорти. Адже документи «ЛНР» чи «ДНР» взагалі не мають жодної юридичної сили.

Про це в коментарі для Gazeta.ua говорить Денис Казанський, журналіст, який переїхав з Донецька у 2014 році.

«Людям з окупованих територій легше їздити в Росію через кордон, ніж в Україну через лінію розмежування. Тож вони будуть намагатися назавжди виїхати з ОРДЛО, адже тепер будуть мати можливість легально перебувати в Росії. У Ростовській області зарплати у чотири рази вищі, ніж у Луганську. Молодь виїжджатиме в РФ, влаштовуватимуться там на роботу і будуть залишатися. Для пенсіонерів ці паспорти ніякої користі не принесуть. Вони не зможуть отримувати пенсії, як хочуть. Для цього треба бути зареєстрованим у Росії», — пояснює він.

На думку Дениса Казанського, ця ситуація скасовує будь-які процеси реінтеграції цих територій.

«Нам буде вкрай важко повернути їх у зону впливу українського законодавства. В першу чергу паспорти будуть отримувати бойовики та представники місцевої влади. Це утворить повноцінну окупаційну адміністрацію на Донбасі», — додає він.

Facebook Комментарии