Зайцева подає на апеляцію: їй не зрозуміло за що вона отримала 10 років

Олена Зайцева, яку визнали винною у вчиненні ДТП з шістьма загиблими у Харкові, продовжує читати матеріали справи. Чим може порушувати право Дронова на оскарження. Адже учасників двоє, і доки вона читає, він чекає.
Про це розповіла журналістка Тетяна Доцяк.

“Дізналася, що хоче оскаржити в апеляції. 1) Зайцевій не зрозуміло ступінь її вини і за які саме дії отримала 10 років. 2) Зайцевій не зрозуміло, на який сигнал світлофоравона виїхала на перехрестя – жовтий чи червоний. 3) Зайцева впевнена, що закінчувала проїзд перехрестя, як того вимагають правила дорожнього руху, а саме – не вдаючись до екстреного гальмування, рухалася далі для збереження безпеки дорожнього руху”, – написала Доцяк.

Журналістка відзначила, що Зайцева також впевнена, якби не Дронов – вона б проскочила. Окрім цього фігурантка моторошної ДТП переконана, що винна лише у перевищенні швидкості.

“Зайцевій не зрозуміло, чи то вона зіткнулася з Дроновим, чи то він сам в неї врізався, і завадив завершити безпечний маневр. Хоча впевнена, що все ж таки то був з її боку безпечний маневр на перехресті. Ступінь вини своєї і Дронова Зайцева оцінює як 70 Дронов і 30 вона”, – наголосила Доцяк.

Також, продовжила журналістка, Зайцева просить скасувати вирок: новий вирок призначити до 5 років позбавлення волі та звільнити від покарання на випробування. Тобто – відпустити “умовно”. Крім того, Зайцева просить цивільні позови поділити 70 на 30.

“Ну, і цікаве: 1) Дронов “наздоганяв” Зайцеву; 2) Зайцевій також не зрозуміло, на який сигнал світлофору виїхав Дронов; 3) Зайцева вважає, що Дронову також було безпідставно призначене найсуворіше покарання”, – резюмувала Доцяк.

Facebook Комментарии