Жінка опритомніла після 27 років коми

На сьогодні здоров’ю жінки нічого не загрожує. Їй необхідна фізіотерапія для лікування атрофії м’язів.

Муніра Абдулла з ОАЕ 27 років провела у комі після того, як у її машину в’їхав шкільний автобус. Жителька ОАЕ отримала черепно-мозкову травму в ДТП, затуливши свого сина під час аварії. Хлопчик відбувся легкими травмами, пише Daily Mail.

Тоді жінка була доставлена до лікарні в непритомному стані. Муніру через час перевели в Лондон, щоб поставити вірний діагноз. Жінка до тями так і не приходила. Лікарі зазначали, що жінка перебуває в стані, схожому на кому, при якому зберігається сприйнятливість до болю. Пізніше її повернули в ОАЕ, де довгі роки годували через трубку й проводили фізіотерапію. До тями Муніра так і не приходила.

У 2017 році принц ОАЕ Абу-Дабі Мохаммед бен Заїд дізнався про біду родини й вирішив оплатити лікування жінки в Німеччині. Через рік Муніра почала видавати невиразні звуки. Одного разу вона прокинулася й навіть вимовила ім’я свого сина. На сьогодні здоров’ю жінки нічого не загрожує. Їй необхідна фізіотерапія для лікування атрофії м’язів. Раніше в Португалії 26-річна спортсменка народила дитину через три місяці після смерті.

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *