Дружина Зеленського: Володимир вчить українську мову і шукає викладача

Дружина Володимира Зеленського, який переміг на президентських виборах в Україні, Олена заявила, що її чоловік удосконалює своє знання української мови і тепер шукає хорошого викладача

Про це вона заявила в інтерв’ю BBC-Україна

У Олени запитали, чи вивчають вони з чоловіком українську мову, адже його багато критикують за те, що він розмовляє російською мовою, і будуть критикувати її, коли вона стане першою леді.

«Звичайно, ми знаємо українську мову і вільно нею спілкуємося. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре. Останнім часом він постійно в стресі, постійно під напругою і психологічним тиском. Тому важко» , — розповіла Зеленська.

За її словами, українську мову вона почула у другому класі на уроці української мови від вчительки, а також були родичі, які говорили на суржику, тому мову розуміла.

«Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача, який би допоміг йому набрати швидкість», — сказала дружина шоумена.

Вона наголосила, що Порошенко говорить завжди «повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази».

«Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, в цей час перекладає, виникають затримки та з’являється відчуття, що людина говорить не своєю мовою «, — зазначила вона.

Зеленська додала, що вони над цим зараз працюють і запевнила, що у штабі вже говорять тільки українською.

Facebook Комментарии