Скандал на ефірі ток-шоу із Зеленським: перед Порошенком грюкнули дверима, «намагався прорватися»

Кандидат в президенти України Петро Порошенко приїздив на телеканал “1 + 1”

У четвер, 18 квітня, Петро Порошенко намагався прорватися в ефір програми “Право на владу”.

Про це повідомив очевидець ситуації, що сталася.

Так, зі слів джерела, Петро Порошенко з’явився на телеканалі після засідання Ради національної безпеки і оборони – в районі 23:00:

“Мабуть, хотів ефектно завершити презентацію команди Зеленського. АЛЕ цього разу його не пустили”.

Відомо, що вчорашній ефір ток-шоу “Право на владу” довелося скоротити – він йшов лише 1 годину 59 хвилин, але передбачалося, що випуск перед першим туром виборів тривав 3 години 4 хвилини.

Нагадаємо, кандидат в президенти, шоумен Володимир Зеленський заявив, що команда Петра Порошенка робила все можливе, щоб дебатів між опоненти не відбулося.

Про це він заявив в ефірі програми “Право на владу” на “1 + 1” .

Зеленський, відповідаючи на питання журналіста Дмитра Гордона щодо дебатів, сказав, що погодився на них, тому що втомився чути образи на свою сторону.За його словами, до них звернулися благодійні фонди щодо розповсюдження квитків на стадіон.Команда Зеленського запропонувала віддати третину квитків на реалізацію прихильникам Зеленського, третину – президенту, третину продати, а кошти віддати на благодійність.

“Команда президента відтягувала цей момент, щоденно змінюючи нам умови. Кожен день нам міняли умови, щоб я офіційно відмовився від дебатів, щоб в останні дні говорити і будувати всю свою політичну програму на тому, що я боягуз. я точно не боягуз, хто завгодно, але не боягуз “, – заявив Зеленський.

” Ми домовилися, що якщо третя сторона захоче підключитися, може підключитися на умовах підписаного з НСК договору. Що робить третя сторона команди президента? Вони підписують контракт, а потім кажуть у вас же не написано, що одна сцена і ставлять другу сцену “, – додав Зеленський.

Джерело

Facebook Комментарии