Зpoбіть ЦE в квітні, і ваші ТРОЯНДИ бyдуть цвісти так, як нiколи. Oсь гoловні сeкрети бyйного цвітіння троянд

Зpoбіть ЦE в квітні, і ваші ТРОЯНДИ бyдуть цвісти так, як нiколи. Oсь гoловні сeкрети бyйного цвітіння троянд. Зовсім не дарма троянду називають королевою квітів – яскраві і ароматні бутони вражають своєю красою і різноманітністю забарвлень. Але щоб троянди якомога довше радували пишним цвітінням, за ними потрібно правильно доглядати, зокрема, правильно підживлювати.

Троянди для повноцінного розвитку потребують добривах – органічних і мінеральних. Вміщені в них речовини діють на троянди наступним чином: – азот допомагає листю і паросткам швидше рости; – фосфор сприяє рясній закладці бутонів і прискорює розвиток рожевого куща, що дозволяє трояндам легше переносити зимівлю; – калій допомагає кущам утримувати воду, сприяє якнайшвидшому визріванню деревини і робить кущ нечутливим до хвороб і шкідників; – мікроелементи зміцнюють кущ і сприяють рясному цвітінню; – органічні добрива, такі як компост, гній, курячий послід, містять всі необхідні для харчування рожевого куща елементи у вигляді органічних сполук.

Пише — ukrainians.today

Схема підгодівлі троянд така: 1. Перший раз підгодівлю троянд потрібно проводити навесні, найкраще в кінці квітня, відразу ж після обрізки. У цей час необхідно внести азотні добрива – сeчовину, аміачну сeлітру або весняне добриво «джeнджuк». На 1 відро води потрібно взяти 1 столову ложку добрива. 2. Через 7-10 днів після першої підгодівлі, проводиться друга – органічними добривами. Під кожен кущ троянд слід внести по половині відра компосту. 3. Третя підгодівля троянд припадає на червень, коли на кущах формуються бутони.

У цей період троянди потребують великої кількості органіки, тому підгодовувати їх слід розчинами курячого посліду, коров’яку або зеленим добривом (по 4 літри під кожен кущ). 4. Четверта підгодівля троянд також проводиться влітку, але вже в липні, коли троянди відцвітуть і будуть обрізані. У цьому місяці вони потребують мінеральних добрива з великим вмістом фосфору або калію, наприклад «дженджик універсальна». 5.

Восени підживлення троянд проводять у вересні, вносячи в землю рідкі органічні добрива в поєднанні з калiмагнезію. Підживлення для кімнатної троянди Настільки улюблена багатьма кімнатна або китайська троянда також потребує регулярних підгодівлі. Для цього можна використовувати комплексні квіткові добрива, вносячи їх на попередньо политу грунт 1 раз в 7-10 днів.

Facebook Комментарии