“Обгорнула целофановим пакетом”: на Львівщині донька, щоб отримувати пенсію приховала смерть мами

У с. Верхнє Гусне Турківського району Львівської області психічнохвора донька приховала смерть 78-річної матері.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що донька приховала смерть матері. Коли та померла ще у листопаді 2018 року, вона загорнула тіло у целофановий пакет та кинула у підвал. Натомість донька продовжувала отримувати пенсію матері.

“Дивна історія, але з іншого боку й дивуватися нема чого – сім’я була така досить особлива. Дочка має явні психічні відхилення. Мати покійна також, кажуть, хворувала. В селі були посварені з усіма сусідами. Мама, коли ще жила, наказувала дочці: “Як я вмру, би с навіть нікому не вповідала, що мене нема. Най ліпше не йдут до мене на похорон”. Дочці це і врізалось в пам’яті. Коли мама померла. Вона її обгорнула целофановим кульком і віднесла у півницю. Закрила. Виконувала мамину волю, щоб сусіди не знали, що тої не стало”, – розповів місцевий мешканець Богдан.

Про смерть жінки запідозрила листоноша, коли вкотре принесла літній жінці пенсію. Не отримавши відповіді, де 78-річна жінка та викликала поліцію.

“Останній раз, як поштарка принесла пенсію, донька знову говорила про мамине лікування, але якось дивно себе повела. Жінка і запідозрила щось не чисте. Почала розпитувати, що і як. Донька плуталась. Тоді листоноша подзвонила в сільраду. Ті прийшли з перевіркою, і дотисли жінку. Вона в усьому призналася. Пояснила, що не хоронила маму, бо були великі сніги. Чекала Великодня, коли настане тепло”, – додає Богдан.

У Верхньому Гусному розповідають, сім’я де трапився цей випадок, на перший погляд абсолютно звичайна. Тримали невелику господарку, мали поле. Але на інших роботах не працювали за станом здоров’я. Покійна жінка виховала трьох дітей. Старша дочка мешкає в Іспанії, з родиною, ще є син. Але вони з мамою були посварені. Коли про смерть жінки стало відомо, на похорон з’їхались всі. Хоронили за звичним християнським обрядом, але в закритій труні.

Триває слідство. На тілі померлої ознак насильства не виявлено. Єдине, що – це труп обгризли щурі.

Facebook Комментарии