Дружина прокурора на елітному авто на смерть збила молоду дівчину

На трасі “Полтава-Суми”, поблизу м. Тростянець Сумської області автомобіль Toyota Rav4 на смерть збив 23-річну дівчину. На наступний день після трагедії дівчині мало виповнитися 24 роки.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

У поліції повідомили, що за кермом автомобіля була жінка 1980 року народження. Аварія сталась на неосвітленій частині дороги.

Батьки загиблої дівчини вважають, що слідство у справі проводиться необ’єктивно, тому що справу залишили в Охтирці, де батько жінки-водія має великий вплив. Як повідомили батьки загиблої, їхню дочку збила дружина прокурора Сергія Вакули, дочка депутата Охтирського райради, колишнього глави Охтирської РДА та бізнесмена Віктора Сугака.

Як повідомила прес-секретар прокурора Сумської області Наталія Науменко, процесуальне керівництво у справі здійснює Охтирська місцева прокуратура, однак в цьому керівництво обласної прокуратури не бачить ніяких порушень.

“Чоловік Інни Вакули, яка збила дівчину, обіймає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних проваджень і інших заходів примусового характеру прокуратури Сумської області. Батько Інни Вакули Віктор Сугак є главою Охтирської районної організації Аграрної партії України, власником п’яти підприємств – ФГ “Сагайдак В.В.”, ПрАТ “САД”, ПрАТ “Охтирський м’ясокомбінат”, ТОВ “СГ “КИРИКІВСЬКИЙ”, ТОВ “КИРИКІВСЬКИЙ”, – йдеться у повідомленні.

Родичі загиблої дівчини просять відгукнутися свідків аварії або власників відеореєстраторів, які могли бути в районі місця аварії – 700-800 м від знаку «Тростянець» в сторону Боромля. Тел. 050-307-6281 (Роман), 050-407-1212 (Володимир).

Facebook Комментарии