Американські експерти висловили свою думку про дебати Зеленського та Порошенка (відео)

 

Американські експерти одноголосно ЗА дебати.
У них чимало запитаннь до Зеленського, у якого нема про що звітувати і хочуть знати його плани розвитку та боротьби з корупцією.
Всі зазначили, що за 5 років президентства Порошенка вони не побачили боротьби з корупцією і значного розвитку — «Це найбідніша країна в Європі, навіть бідніша за Молдову. У нього було 5 років щоб перезапустити економіку.», — зазначив Майкл Карпентер.
Тому всі хочуть почути, що він збирається зробити нового, що не робив 5 років.
Складна ситуація… дуже складний вибір, — це розуміють у США.

«Звичайно потрібні дебати! Це божевілля проводити президентські вибори, де вирішується доля твоєї країни, без дебатів», зазначив Браян Вітмор із Центру аналізу європейської полтики.

«Що вони збираються робити з корупцією? Україна трансформується з олігархічної країни у країну зі справжнім плюралізмом. Я хочу знати як кожен кандидат бачить цей шлях.
За 5 років ми цього не побачили, або ж прогрес був дуже повільний. Зеленський досі обіцяв цуценят, веселки і чудеса. Я б хотів бачити, які справжні, конкретні кроки він збирається зробити. І єдиний шлях це побачити – це дебати», — додав Вітмор.

Майкл Карпентер із Центру Дипломатії та Глобального залучення імені Пенна-Байдена також погоджується про необхідність дебатів.

Це найбідніша країна в Європі, навіть бідніша за Молдову. У нього було 5 років щоб перезапустити економіку. Які нові ідеї він має?
Мелінда Гарінг з Атлантичної Ради США
Експерт вважає, і Порошенко і Зеленський мають відповісти українцям на наступні запитання: «Що вони збираються зробити щоб подолати корупцію? Щоб виграти війну з Росією? Щоб підняти українську економіку?»

Мелінда Гарінг з Атлантичної Ради США:
«Я хотіла б почути чому Зеленський вважає, що референдум щодо НАТО абсолютно необхідний, якщо сьогодні опитування кажуть, що більшість українців підтримують вступ в НАТО. Чому ми навіть про це говоримо? Україна визначилися з цим питанням і твердо стоїть на прозахідному шляху».

«Від Порошенка я хочу почути, як він збирається розвивати економіку. Українська економіка росте лише на 3 з половиною відсотка. Це найбідніша країна в Європі, навіть бідніша за Молдову. У нього було 5 років щоб перезапустити економіку. Які нові ідеї він має?» — додала Гарінг.

Facebook Комментарии