Скандал в ЦВК, почалося розслідування: “різницю на користь кандидата збільшено у 9 разів”

В Україні заведено першу справу за фактом можливої ​​фальсифікації виборів: результати одного з кандидатів могли бути завищені у 9 разів

Порушення були зафіксовані на виборчій дільниці в Мангушському районі Донецької області. Про це розповіли в регіональному управлінні Нацполіціі.

Як розповіли в поліції, члени тервиборчкому передали ЦВК дані, що не збігаються з інформацією, представленою на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. При цьому різниця в голосах на користь одного з кандидатів виявилася збільшена в 9 разів.

Даний випадок був внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 158 (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців чи фальсифікація виборчих документів) Кримінального кодексу. Поліція проводить розслідування.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що насправді Юлія Тимошенко набрала більше голосів, ніж Порошенко.

Про це в відео-інтерв’ю Politeka заявив народний депутат України Євген Рибчинський.

За його словами, в ситуації, яку ми спостерігаємо сьогодні, ключову роль зіграв адмінресурс Петра Порошенка. До нього політик також зараховує фальсифікації, котрі українці могли спостерігати під час першого туру.

«Я вважаю, що кілька відсотків у неї (мається на увазі Юлія Тимошенко – ред.) Вкрали. Вона повинна була бути в другому турі з Володимиром Зеленським», – каже Рибчинський.

Крім цього, депутат зазначив, що в лідерстві Зеленського є свої плюси. Зокрема, зменшення ролі президента в управлінні державою і зростанні замість неї парламентського компонента. Такий стан справ політик вважає позитивними змінами для країни, так як, за його словами, Україні взагалі не потрібен президент.

«Тому що в особі президента ми маємо людину, яка з самого початку вибудовує вертикаль своєї особистої влади. Я б запитав – а чим це відрізняється від феодалізму?», – пояснює Рибчинський.

Нещодавно також Євген Рибчинський розповів, як діючий президент України Петро Порошенко може врятувати свій рейтинг і конкурувати з Володимиром Зеленським у другому турі виборів.

«Що ще може зробити ПО для підняття власного рейтингу? – Посадити Свінарчуків і іже з ними. – Посадити ще двох друзів, які фактично кришують рейдерство і корупцію в Україні. – Знизити тарифи для населення. – підштовхнути коаліцію щоб вона негайно прийняла закон про мову – виконати ще 5-10 голослівних обіцянок … », – пропонує політик.

Нагадаємо, Порошенко задіяв СБУ для боротьби із Зеленським.

Facebook Комментарии