Віталій Купрій про криваві плани Порошенка, як він хоче залишитись при владі (відео)

Сьогодні виступив у Верховній Раді про криваві плани Порошенка, як він хоче залишитись при владі.

Вчора я оприлюднив у ФБ моє інтерв’ю із колишнім інструктором спецгруп СБУ Сергієм Сановським. Він в деталях повідомив як за вказівкою Порошенка генерал контррозвідки Олексій Петров і головний військовий прокурор Анатолій Матіос зі своїми підлеглими готували масові криваві заворушення у Києві на етапі 2016-17 років (https://www.facebook.com/kupriyofficial/videos/301978210481026/).

Метою цієї жахливої спецоперації СБУ мало б стати повне зачищення опозиційних політиків і громадських активістів — як масових арештів, так і фізичного знищення. Майже те, що відбулось у Туреччині після заколоту проти Ердогана.

Тоді не сталося із-за саботажу тих, хто не захотів кидати країну в безодню хаосу та насилля. І спецслужби були змушені для підняття рейтингу Порошенка фабрикувати справу проти Надії Савченко.

Всі організатори насильницьких і протиправних планів залишились на своїх посадах. Тому я вважаю, що саме зараз вони готують план зачистки опозиції, яка ніколи не погодиться на фальшування результатів виборів на користь Порошенка.

В рядах протестувальників зараз є спеціальні агенти СБУ, які мають спровокувати незаконні дії під час того, як народ повстане проти узурпатора.

Дорогі Українці! Нам не можна доводити країну до цієї межі. Приходьте на вибори і зробіть так, щоб Порошенка тікав поза очі вже вночі 31 березня!

Facebook Комментарии